Dentální hygiena

Nová služba salonu - dentální hygiena

image 53 

Žádám majitele svých psů, aby předem zvážili, zda je jejich zvíře schopné takovou proceduru podstoupit. Pes musí být ochotný si nechat sahat do tlamy bez projevů agrese.

Odstranění zubního kamene a plaku bez strachu a anestezie!

V našem salonu dbáme i na zdraví vašeho pejska. 
Zajišťujeme zde velmi šetrné odstranění zubního kamene a plaku z povrchu zubu za pomoci speciálního ultrazvukového kartáčku pro zvířátka. Čištění zubů ultrazvukem vašeho pejska nebolí a nezatěžuje jeho organismus. Ultrazvuk není slyšet ani nevydává žádné vibrace.
Odstranění zubního kamene a plaku z povrchu zubů provádíme BEZ NARKÓZY.

 Včasné odstranění zubního kamene a plaku z povrchu zubů má nezastupitelný význam v prevenci onemocnění dutiny ústní. Mechanické odstranění zubního plaku a zubního kamene, nenahrazuje veterinární péči, je ale důležitou prevencí vzniku zubního kazu zánětu dásní a paradontitidy, kde je třeba již zásahu veterináře. Je třeba stále myslet na to, Že čisté zuby na povrchu neznamenají automaticky zdravé zuby, proto je vhodné dorazit s pejskem na odstranění zubního kamene a plaku z povrchu zubů včas. Pokud budete s pejskem chodit pravidelně, zubní kámen a plak bude na zubech jen v malém množství a bude tak pro pejska velmi rychlým zákrokem. Při zanedbáni této péče, musí pejsek na veterinu, kde je tato procedura prováděna pod narkózou.

Ceník naleznete zde